Casio Edifice férfi óra – EFV-160D-3AVEF
44490,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj hosszúság | 20 cm |
| Számlap színe | Zöld |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 10 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Funkciók | Dátum |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 47 mm |
| Óratok szélesség | 40 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




