Casio Vintage női óra – LA670WEA-7EF
17990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Számlap | Világos |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Stopper, Ébresztés, Világítás, 24 órás kijelző, Öröknaptár |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 30 mm |
| Óratok szélesség | 24 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




