Casio Vintage Retro női óra – LA700WE-4AEF
22490,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Számlap színe | Rózsaszín |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Benyomós (fix/csúszka) |
| Óratok vastagság | 8 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 31 mm |
| Óratok szélesség | 26 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |





