Casio Retro Vintage unisex óra – A168WEM-7EF
22290,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Plexi |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj szélessége | 18 mm |
| Szíj hosszúság | 20 cm |
| Számlap színe | Ezüst |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Benyomós (fix/csúszka) |
| Óratok vastagság | 9 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 38 mm |
| Óratok szélesség | 39 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




