Casio G-Shock G-Squad férfi óra – GBD-200-1A1ER
66690,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj hosszúság | 21 cm |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 15 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 200 m (20 ATM) |
| Funkciók | Nap neve kijelzés, Stopper, Világidő, Ütésálló tokozás, Ébresztés, Világítás, Visszaszámláló funkció, Öröknaptár, Bluetooth vezérlés |
| Vízállóság szűrő | Búvárkodásra alkalmas (20 ATM-től felfelé) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok hosszúság | 49 mm |
| Óratok szélesség | 46 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |





