Casio G-Shock férfi óra – GBA-900-7AER
62490,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Fehér |
| Szíj szélessége | 28 mm |
| Szíj hosszúság | 22 cm |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 16 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 200 m (20 ATM) |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Stopper, Világidő, Ütésálló tokozás, Ébresztés, Világítás, 24 órás kijelző, Visszaszámláló funkció, Öröknaptár, Bluetooth vezérlés |
| Vízállóság szűrő | Búvárkodásra alkalmas (20 ATM-től felfelé) |
| Óratok színe | Fehér |
| Óratok hosszúság | 51 mm |
| Óratok szélesség | 49 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |






