Casio G-Shock férfi óra – GA-2100HDS-7AER
48990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Fehér |
| Számlap színe | Fehér |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 12 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 200 m (20 ATM) |
| Funkciók | Nap neve kijelzés, Stopper, Ütésálló tokozás, Ébresztés, Világítás, 24 órás kijelző, Visszaszámláló funkció, Öröknaptár |
| Vízállóság szűrő | Búvárkodásra alkalmas (20 ATM-től felfelé) |
| Óratok színe | Fehér |
| Óratok hosszúság | 48 mm |
| Óratok szélesség | 45 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |
| További színek | Kék |




