Casio G-Shock Bluetooth férfi óra – GBD-800UC-3ER
41990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Zöld |
| Szíj szélessége | 18 mm |
| Szíj hosszúság | 22 cm |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 15 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 200 m (20 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Búvárkodásra alkalmas (20 ATM-től felfelé) |
| Óratok színe | Zöld |
| Óratok hosszúság | 54 mm |
| Óratok szélesség | 48 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |






