Casio Edifice Premium férfi óra – EFB-109D-7AVEF
57990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Zafír üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj hosszúság | 20 cm |
| Számlap színe | Ezüst |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 9 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Funkciók | Dátum |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 43 mm |
| Óratok szélesség | 38 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |






