Casio Edifice Bluetooth Solar férfi óra – ECB-900DB-1BER
88990,00 Ft
További információk
| Szín | Ezüst |
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 14 mm |
| Szerkezet típusa | Fényenergiával működő szerkezet |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 51 mm |
| Óratok szélesség | 48 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




