Casio Collection unisex óra – A700WEVG-9AEF
31490,00 Ft
További információk
| Szín | Arany |
| Márka | Casio |
| Díszítés | Arany PVD felület |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Arany |
| Számlap színe | Arany |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Benyomós (fix/csúszka) |
| Óratok vastagság | 6 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Anyag | Műanyag |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok hosszúság | 35 mm |
| Óratok szélesség | 37 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




