Casio Collection női óra – LTP-B150L-7B1E
31490,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Fekete |
| Számlap színe | Ezüst |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 7 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 22 mm |
| Óratok szélesség | 31 mm |
| Szíj anyaga | Bőrszíj |




