Casio Collection női óra – LTP-1234PSG-7AEG
27490,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Többszínű |
| Szíj szélessége | 14 mm |
| Számlap színe | Ezüst |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 7 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok szélesség | 21 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |
| További színek | Arany |





