Casio Collection férfi óra – AQ-230A-7DMQYES
22290,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Plexi |
| Szíj színe | Ezüst |
| Számlap színe | Fehér |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Benyomós (fix/csúszka) |
| Óratok vastagság | 8 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Funkciók | Nap neve kijelzés, Stopper, Ébresztés, 24 órás kijelző, Öröknaptár |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 39 mm |
| Óratok szélesség | 28 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




