Casio Collection férfi óra – AE-1700H-1AVEF
22290,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Plexi |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj szélessége | 27 mm |
| Szíj hosszúság | 22 cm |
| Számlap színe | Átlátszó |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 14 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Stopper, Ébresztés, Világítás, 24 órás kijelző, Visszaszámláló funkció, Öröknaptár |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok szélesség | 47 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |






