Casio G-Shock férfi óra – GA-710TU-1A3ER
48990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Barna |
| Szíj hosszúság | 21 cm |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 18 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 200 m (20 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Búvárkodásra alkalmas (20 ATM-től felfelé) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok hosszúság | 57 mm |
| Óratok szélesség | 53 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |





