Casio Collection férfi óra – F-91W-1YEG
8990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Plexi |
| Szíj színe | Fekete |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 9 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok hosszúság | 39 mm |
| Óratok szélesség | 33 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |




