Casio Edifice férfi óra – EFV-610EL-5AUEF
52990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj hosszúság | 21 cm |
| Számlap színe | Rosé |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 11 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 48 mm |
| Óratok szélesség | 44 mm |
| Szíj anyaga | Bőrszíj |




