Casio Edifice férfi óra – EFV-100D-2BVUEF
44490,00 Ft
További információk
| Szín | Ezüst |
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Számlap színe | Kék |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 11 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 48 mm |
| Óratok szélesség | 42 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




