Casio Edifice férfi óra – EFR-552L-5AVUEF
57990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Fekete |
| Számlap színe | Szürke |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 12 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 53 mm |
| Óratok szélesség | 47 mm |
| Szíj anyaga | Bőrszíj |




