Casio Edifice férfi óra – EFR-539DE-2AVUEF
66690,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj szélessége | 27 mm |
| Szíj hosszúság | 22 cm |
| Számlap színe | Kék |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 12 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 54 mm |
| Óratok szélesség | 49 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




