Casio Collection férfi óra – AE-1000W-5AVEF
17990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Műanyag |
| Szíj színe | Zöld |
| Szíj hosszúság | 21 cm |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 14 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 100 m (10 ATM) |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Stopper, Ébresztés, Világítás, 24 órás kijelző, Visszaszámláló funkció, Öröknaptár |
| Vízállóság szűrő | Fürdésre – úszásra alkalmas (10 ATM) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok hosszúság | 48 mm |
| Óratok szélesség | 44 mm |
| Szíj anyaga | Műanyag |




