Casio Collection férfi óra – MTP-M110RL-5AVER
62490,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Barna |
| Számlap színe | Bézs |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 9 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 50 m (5 ATM) |
| Funkciók | Holdfázis kijelzés |
| Vízállóság szűrő | Mérsékelten vízálló (5 ATM) |
| Óratok színe | Rosé |
| Óratok hosszúság | 48 mm |
| Óratok szélesség | 42 mm |
| Szíj anyaga | Bőrszíj |




