Casio Collection férfi óra – MTP-B190D-1BVEF
39990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Békazár |
| Óratok vastagság | 8 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 50 m (5 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Mérsékelten vízálló (5 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 41 mm |
| Óratok szélesség | 31 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




