Casio Collection férfi óra – MTP-1302PL-5AVEF
27490,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Fémötvözet |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Barna |
| Számlap színe | Barna |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Tüskecsat (szíjzár) |
| Óratok vastagság | 9 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 50 m (5 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Mérsékelten vízálló (5 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 44 mm |
| Óratok szélesség | 38 mm |
| Szíj anyaga | Bőrszíj |




