Casio Collection női óra – LTP-B166D-7AVEF
35990,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Üveg | Ásványi üveg |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj hosszúság | 18,5 cm |
| Számlap színe | Ezüst |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Benyomós (fix/csúszka) |
| Óratok vastagság | 7 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 50 m (5 ATM) |
| Funkciók | Dátum |
| Vízállóság szűrő | Mérsékelten vízálló (5 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 36 mm |
| Óratok szélesség | 30 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |




