Casio Retro Vintage unisex óra – A158WETB-1AEF
27490,00 Ft
További információk
| Márka | Casio |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Plexi |
| Szíj színe | Fekete |
| Szíj szélessége | 21 mm |
| Szíj hosszúság | 20 cm |
| Számlap színe | Fekete |
| Számlap | Sötét |
| Gyártó | Casio |
| Csatzár típusa | Benyomós (fix/csúszka) |
| Óratok vastagság | 8 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok hosszúság | 37 mm |
| Óratok szélesség | 33 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |





