Casio Retro Vintage Iconic unisex óra – A158WEM-7EF
27490,00 Ft
További információk
| Márka | CASIO |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Üveg | Plexi |
| Szíj színe | Ezüst |
| Szíj szélessége | 21 mm |
| Szíj hosszúság | 21 cm |
| Számlap színe | Ezüst |
| Számlap | Világos |
| Gyártó | CASIO |
| Csatzár típusa | Benyomós (fix/csúszka) |
| Óratok vastagság | 8 mm |
| Szerkezet típusa | Elemmel működő quartz |
| Vízállóság | 1-30 m (cseppálló 3 ATM) |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Stopper, Ébresztés, Világítás, 24 órás kijelző, Öröknaptár |
| Vízállóság szűrő | Cseppálló (3 ATM) |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok hosszúság | 37 mm |
| Óratok szélesség | 33 mm |
| Szíj anyaga | Fémszíj |





